Kurumsallaşma

Bir yönetici grubu ile gelişim programındayız. Ofisimizin konforunda, İzmir usulü gevrek-boyoz eşliğinde, kahvaltı ve sohbetle güne başladık. Keyifler yerinde. İnsanlar iş dışında tanışmanın ve sohbet etmenin heyecanını ve samimiyetini yaşıyorlar.

Yavaş yavaş salona geçiyoruz. Salon, programa özel hazırlanmış. Bu grupla uzun süredir çalışıyoruz, tatlı sürprizlere ve süreçlerimize alışkınlar. Yine de bakışlarındaki ilgi ve merakı fark ediyoruz.

Açılış konuşması yapıp, program ile bütünleşmeye başlıyoruz. Geçen programlardan kalan can alıcı örnekler, bilgiler hatırlanılıyor. Beyinlerde konunun örüntüleri örülüyor.

Programlarımız, Profesyonel Koç olan eğitmenler tarafından, koçluk araçları eşliğinde, kurumun ve grubun ihtiyaçlarına özgün tasarlanıp, sunulduğundan, klasik eğitimlerden farklı, sade, etkili ve kalıcıdır.

Bol köpüklü türk kahvesi eşliğindeki molalarda kaynaşmalar devam ederken bir telefon geliyor ve global şirket denetimlerinden yüksek performansla çıktıkları haberiyle ortam bir anda coşuyor.

Arkasından, çalışmalarımızın global şirket merkezinde de uygulanmak istendiği haberi geliyor. Herkes mutlu. Biz de insana ve kuruma değer katmanın haklı gururunu yaşıyoruz.