Ayberk Yunar

İzmir’de doğmuş, İzmir’de büyümüş bir İzmir’lidir O.

Bir eli Power Rangers diğer eli kalem, aklı hayal tuttuğu zamanlar adresi İzmir Özel Gelişim Koleji olmuştur. Kalem tutmakla yetinmemiş, yetenekli elleri ve oyun zekası sayesinde profesyonel basketbolcu olarak takımıyla uluslararası başarılara imza atmıştır.

NBA de oynamak varken, hayatının üçlüğünü AFS (American Field Service) Uluslararası Öğrenci Değişim programı ile Minnesota potasına atmıştır. Yurt dışında sokak basketbolu oynama tutkusu ile heyecanlanırken, St. Paul şehrinde, Ketterer ailesinin yanında bir yıl geçirmiş, Rosevillle Area High School’ da yeni denizlere yelken açmıştır.

İngilizcesini coşturmuş, kültürel çeşitlilik ile dünyasını genişletmiştir. Hayallerine koşarken Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği’ni onur ve başarı derecesi ile bitirip bol alkış almıştır.

Franke Manisa fabrikasında Proje ve Metot Mühendisi olarak performansını sergilemiş, yetenek ve becerilerini zenginleştirmek için Ege Üniversitesi’nde İşletme Yüksek Lisansı (MBA) yaparak bilgi ve yetkinliklerini genişletmiştir.

Gençler ağırlıklı olmak üzere danışanlarına “Neden olmasın?” dedirten yaklaşımıyla, “Hayalleri seçenek, hayatları gerçek yapma” vizyonuyla yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti vermektedir.