DEĞER VER

İnsanı insan yapan, kurumu da kurum yapan değerleridir. Değerler kimliğimizin yapı taşlarıdır, yaşamdaki pusulamızdır ve kendimiz olmamıza hizmet eder. Bizim değerlerimizin arasında paylaşmak ve toplumsal sorumluluk var. Bu değerlerimizin farkındalığı ile eğitim alanındaki sivil toplum kuruluşlarında gönüllülük esaslı projelere liderlik ediyoruz.

Nedir gönüllülük? Sosyal sorumluluk anlayışıyla, çıkar gözetmeksizin, bilgi, zaman, beceri, deneyim ve kaynaklarını, sivil toplum kuruluşlarının amacı doğrultusunda kullanmaktır. Biz de bilgi, becerilerimiz odağında gönüllülük çalışmalarımıza kararlılıkla devam ediyoruz. Ayrıca çalıştığımız birey ve kurumlara da gönüllüğü taşıyor, onların yarattığı sosyal projelere de destek veriyoruz.

Araştırmalara göre; mutlu insanlar ve mutlu toplumlarda gönüllü çalışmaların katkısı çok büyük.

Sen De Gönüllü Ol! Değer Ver, Değer Yarat!

EGE ÇAĞDAŞ EĞİTİM VAKFI

Vizyonunda tanımladığı nitelikte bireylerin yetişmesine destek verir ve buna yönelik eğitim programlarını yaşama geçirerek eğitim sistemine katkıda bulunmayı amaçlar.

Vakfın üniversite öğrencisi bursiyerlerinin, bireysel koçluk hizmetinden yararlanmasına yönelik olarak 2013 yılından bu yana kişisel gelişim programları ve gönüllü profesyonel koçlarla birlikte, koçluk projeleri gerçekleştirmekteyiz.

http://www.ecev.org.tr/

KURŞUN KALEM EĞİTİM VAKFI

Okullara, çocuklara, gençlere; öğretmenleri aracılığıyla ulaşacaklarına inanan Kurşun Kalemciler, öğretmen adaylarına burs desteği sağlamakta, onların sosyal ve kültürel gelişimlerine destek hizmeti vermektedir.

Vakfın üniversite öğrencisi bursiyerlerinin, bireysel koçluk hizmetinden yararlanmasına yönelik olarak 2012 yılından bu yana, kişisel gelişim programları ve gönüllü profesyonel koçlarla birlikte, koçluk projeleri gerçekleştirmekteyiz.

https://www.kursunkalem.org.tr/